Órarend-Csengetési rend-Munkarend

Összesített ÓRAREND 2017/2018. tanévre

A hét

                                  HÉTFŐ                                

                                 KEDD   

                         SZERDA

 

Csengetés

      1/9.

        2/10.

        3/11. 

   KSZ/12.

         1/9.  

    2/10.

        3/11.

     KSZ/12.

          1/9.

       2/10.

        3/11.

      KSZ/12.

0.

6.00-7.00

 

 

 

Tanműhely 6.00-14.00

(7 tanóra)

 

 

Tanműhely

6.00-13.15 (6 tanóra)

Tanműhely 6.00-14.00

(7 tanóra)

 

Tanműhely

6.00-13:15

(6 tanóra)

 

Tanműhely 6.00-14.00

(7 tanóra)

 

1.

7.15-8.00

Angol

Matematika

Műv.tört.

Társ.ism.

Műv.tört.

Műv.tört.

KOMA

2.

8.10-8.55

Term.ism.

Manuális

(Műszaki)

Fogl. (Angol)

Matematika

Néprajz

Angol

Szak.tört.

3.

9.05-9.50

Term.ism.

Vállalkozás

Fogl. (Angol)

Manuális

KOMA

Társ.ism.

Manuális

4.

10.00-10.45

Matematika

Technológia

Informatika

Manuális

Társ.ism.

Szakrajz

(Műszaki)

OKÉ (É)

5.

10.55-11.40

KOMA

Anyagism.

Informatika

KOMA

Szak.tört.

Term.ism.

Angol

6.

11.50-12.35

Technológ.

Angol

OKÉ

OKÉ (É)

Angol

Szakrajz

Angol

7.

12.45-13.30

Ebédszünet

Ebédszünet

Ebédszünet

Ebédszünet

Ebédszünet

Ebédszünet

Ebédszünet

Ebédszünet

Ebédszünet

8.

13.40-14.20

Testnevelés

Testnevelés

Testnevelés

Ebédszünet

Testnevelés

Testnevelés

Testnevelés

Ebédszünet

Testnevelés

Testnevelés

Testnevelés

Ebédszünet

9.

14.30-15.15

Rajz szakkör

 

OKÉ

 

 

KOMPI (DÖK)

10.

15.15-16.00

Rajz szakkör

 

 

 

 

 

 

 

 

A hét

                                       CSÜTÖRTÖK

                                PÉNTEK

 

Csengetés

      1/9.

       2/10.

        3/11.

Ált. isk.

      KSZ/12.

       1/9.

       2/10.

      3/11.

     KSZ/12.

0.

6.00-7.00

Tanműhely 6.00-14.00

(7 tanóra)

Tanműhely 6.00-14.00

(7 tanóra)

Tanműhely

 6.00-11.30

(5 tanóra)

 

 

Tanműhely 6.00-14:00

(7 tanóra)

Tanműhely 6.00-14.00

(7 tanóra)

Tanműhely 6.00-14.00

(7 tanóra)

Tanműhely 6.00-14.00

 (7 tanóra)

1.

7.15-8.00

 

Művészettörténet

2.

8.10-8.55

Kézműves

Fogl. I. (Angol)

3.

9.05-9.50

Kézműves

Fogl. I. (Angol)

4.

10.00-10.45

 

Fogl. II. (Váll.)

5.

10.55-11.40

 

Technológia

6.

11.50-12.35

Komplex

 

Technológia

7.

12.45-13.30

Komplex

 

Szakmatörténet

8.

13.40-14.20

 

 

 

 

OKÉ (É)

 

 

 

 

9.

14.30-15.15

Felzárkóztató (SNI, BTM/ Matek)

 

 

 

 

 

 

10.

15.15-16.00

Felzárkóztató (SNI, BTM)

 

 

 

 

 

 

 

B hét

                              HÉTFŐ

                                 KEDD

                                    SZERDA

 

 Csengetés

        1/9.

    2/10.

         3/11.

     KSZ/12.

          1/9.

      2/10.

       3/11.

      KSZ/12.

           1/9.

        2/10.

        3/11.

       KSZ/12.

0.

6.00-7.00

 

Tanműhely

6.00-09.45

(3,5 tanóra)

 

Tanműhely 6.00-14.00

(7 tanóra)

 

 

Tanműhely

6.00-13.15

(6 tanóra)

 

Tanműhely 6.00-14.00

(7 tanóra)

 

Tanműhely

6.00-09.45

(3,5 tanóra)

 

Tanműhely 6.00-14.00

(7 tanóra)

1.

7.15-8.00

KOMA

Műv.tört.

Matematika

Műv.tört.

Műv.tört.

Fogl. (Angol.)

2.

8.10-8.55

Term.ism.

Komplex

Manuális

Angol

Műv.tört (Társ)

Fogl. (Angol)

3.

9.05-9.50

Term.ism.

Angol

Manuális

KOMA

KOMA

Fogl. (Váll.)

4.

10.00-10.45

Technológia

Informatika

Angol

Társ. ism

Szakrajz

Munkavédelem

Technológia

Szakrajz

5.

10.55-11.40

Angol

Informatika

Technológia

KOMA

Szakrajz

Anyagismeret

Matematika

Szakrajz

6.

11.50-12.35

OKÉ

Angol

Technológia

Term.ism.

Társ.ism.

Angol

OKÉ (É)

Technológia

7.

12.45-13.30

Ebédszünet

Ebédszünet

Ebédszünet

Ebédszünet

Ebédszünet

Ebédszünet

Ebédszünet

Ebédszünet

Ebédszünet

8.

13.40-14.20

Testnevelés

Testnevelés

Testnevelés

Ebédszünet

Testnevelés

Testnevelés

Testnevelés

Ebédszünet

Testnevelés

Testnevelés

Testnevelés

Ebédszünet

9.

14.30-15.15

Rajz szakkör

Matematika

 

 

 

KOMPI (DÖK)

10.

15.15-16.00

Rajz szakkör

 

 

 

 

 

 

 

 

B hét

                                   CSÜTÖRTÖK

                                 PÉNTEK

 

Csengetés

         1/9.

       2/10.

       3/11.

 Ált. isk. 

      KSZ/12.

      1/9.

        2/10.

      3/11.

     KSZ/12.

0.

6.00-7.00

Tanműhely 6.00-14.00

(7 tanóra)

Tanműhely 6.00-14.00

(7 tanóra)

Tanműhely 6.00-14.00

(7 tanóra)

 

 

Tanműhely 6.00-14:00

(7 tanóra)

Tanműhely 6.00-14.00

(7 tanóra)

Tanműhely 6.00-14.00

(7 tanóra)

Tanműhely 6.00-14.00

(7 tanóra)

1.

7.15-8.00

 

Technológia

2.

8.10-8.55

Kézműves

Technológia

3.

9.05-9.50

Kézműves

Fogl. I. (Angol)

4.

10.00-10.45

 

Fogl. I. (Angol)

5.

10.55-11.40

 

Művészettörténet

6.

11.50-12.35

 

Szakrajz

7.

12.45-13.30

 

Szakrajz

8.

13.40-14.20

 

 

 

 

Szakrajz (Műszaki)

 

 

 

 

9.

14.30-15.15

Művészettörténet felzárkóztató

 

Vállalkozás

 

 

 

 

10.

15.15-16.00

KOMA

 

 

 

 

 

 

 

CSENGETÉSI REND az elméleti oktatási napokon

Elméleti oktatás

1. tanóra 7.15-8.00
szünet 8.00-8.10
2. tanóra 8.10-8.55
szünet 8.55-9.05
3. tanóra 9.05-9.50
szünet 9.50-10.00
4. tanóra 10.00-10.45
szünet 10.45-10.55
5. tanóra 10.55-11.40
szünet 11.40-11.50
6. tanóra 11.50-12.35
szünet 12.35-12.45
7. tanóra 12.45-13.30
szünet 13.30-13.40
8. óra 13.40-14.20

MUNKAREND a Herendi Porcelánmanufaktúra Zrt. gyakorlati képzési helyein folyó gyakorlati oktatási napokon

Gyakorlati oktatás

1.-2. tanóra 6.00-7.30
szünet 7.30-8.00
2.-3. tanóra 8.00-10.30
szünet 10.30-10.40
4.-5. tanóra 10.40-12.30
szünet 12.30-12.40
6.-7. tanóra 12.40-14.00