Órarend-Csengetési rend-Munkarend

Összesített ÓRAREND 2018/2019. tanévre

                                                                                               A hét

Tanóra

HÉTFŐ

KEDD

SZERDA

 

Csengetés

1/9.

2/10.

3/11.

KSZ/11.

1/9.

2/10.

3/11.

KSZ/11.

1/9.

2/10.

3/11.

KSZ/11.

0.

6.00-7.00

 

 

 

Tanműhely 6.00-14.00

(7 tanóra)

 

Tanműhely

6.00-13:15

(6 tanóra)

 

Tanműhely 6.00-14.00

(7 tanóra)

 

 

 

Tanműhely

6.00-13.15 (6 tanóra)

Tanműhely 6.00-14.00

(7 tanóra)

1.

7.15-8.00

Manuális

Szaktöri

Angol

Műv.tört.

Angol

Társ.ism.

Néprajz

2.

8.10-8.55

Manuális

Angol

Komplex

Angol

Szak.tört.

Szakrajz

Angol

3.

9.05-9.50

KOMA

Matematika

Műv.tört.

Term.ism.

Fogl. (Angol)

Term.ism.

Műv.tört.

4.

10.00-10.45

Technológia

Vállalkozás

Informatika

KOMA

Technológia

Term.ism.

Társ.ism.

5.

10.55-11.40

Angol

Anyagism.

Informatika

Anyagismeret

Manuális

Matematika

KOMA.

6.

11.50-12.35

Matematika

Technológia

KOMA

Szakrajz

(Műszaki)

OKÉ

KOMA

Manuális

(Műszaki)

7.

12.45-13.30

Ebédszünet

Ebédszünet

Ebédszünet

Ebédszünet

Ebédszünet

Ebédszünet

Ebédszünet

Ebédszünet

Ebédszünet

8.

13.40-14.20

Testnevelés

Testnevelés

Testnevelés

Ebédszün.t

Testnevelés

Testnevelés

Testnevelés

Ebédszünet

Testnevelés

Testnevelés

Testnevelés

Ebédszünet

9.

14.30-15.15

Rajz szakkör

 

OKÉ

 

 

OKÉ

 

 

Munk.véd.

10.

15.15-16.00

Rajz szakkör

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                        B hét

Tanóra

HÉTFŐ

KEDD

SZERDA

 

Csengetés

1/9.

2/10.

3/11.

KSZ/11.

1/9.

2/10.

3/11.

KSZ/11.

1/9.

2/10.

3/11.

KSZ/11.

0.

6.00-7.00

 

 

 

Tanműhely 6.00-14.00

(7 tanóra)

 

Tanműhely 6.00-14.00

(7 tanóra)

 

 

Tanműhely 6.00-14.00

(7 tanóra)

 

 

Tanműhely

6.00-13.15

(6 tanóra)

 

Tanműhely 6.00-14.00

(7 tanóra)

1.

7.15-8.00

Manuális

Angol

Fogl. (Váll.)

Matematika

Fogl. (Angol.)

KOMA

Szakrajz

2.

8.10-8.55

Manuális

Társ. ism

Műv.tört.

Műv.tört.

Fogl. (Angol)

Munkavédelem

Szakrajz

3.

9.05-9.50

Term.ism.

Matematika

Angol

Angol

Szakrajz

Matematika

Angol

4.

10.00-10.45

Technológia

Informatika

Angol

Társ.ism.

Szakrajz

Társ. ism.

Műv.tört.

5.

10.55-11.40

Angol

Informatika

Technológia

KOMA

Technológia

Műv.tört (Társ)

KOMA

6.

11.50-12.35

Term.ism.

Technológia

OKÉ

KOMA

Komplex

Term.ism.

OKÉ

7.

12.45-13.30

Ebédszünet

Ebédszünet

Ebédszünet

Ebédszünet

Ebédszünet

Ebédszünet

Ebédszünet

Ebédszünet

8.

13.40-14.20

Testnevelés

Testnevelés

Testnevelés

Ebédszün.

Testnevelés

Ebédsz.

Testnevelés

Ebédszün.

Testnevelés

Testnevelés

Testnevelés

Ebédszün.

9.

14.30-15.15

Rajz szakkör

 

 

 

M. szakrajz

OKÉ

 

 

 

10.

15.15-16.00

Rajz szakkör

 

 

 

 

 

                             

                                                                            A hét

Tanóra

CSÜTÖRTÖK

PÉNTEK

 

Csengetés

1/9.

2/10.

3/11.

Ált. isk.

KSZ/11.

1/9.

2/10.

3/11.

KSZ/11.

0.

6.00-7.00

Tanműhely 6.00-14.00

(7 tanóra)

Tanműhely 6.00-14.00

(7 tanóra)

Tanműhely

 6.00-11.30

(5 tanóra)

 

 

Tanműhely 6.00-14:00

(7 tanóra)

Tanműhely 6.00-14.00

(7 tanóra)

Tanműhely 6.00-14.00

(7 tanóra)

Tanműhely 6.00-14.00

 (7 tanóra)

1.

7.15-8.00

 

Szakrajz

2.

8.10-8.55

Kézműves

Szakrajz

3.

9.05-9.50

Kézműves

Anyagismeret

4.

10.00-10.45

 

Technológia

5.

10.55-11.40

 

Művészettörténet

6.

11.50-12.35

Fogl. (Angol)

 

Szakmatörténet

7.

12.45-13.30

Komplex

 

Angol

8.

13.40-14.20

Ebédszünet

Ebédszünet

Ebédszünet

 

Angol

Ebédszünet

Ebédszünet

Ebédszünet

Ebédszünet

9.

14.30-15.15

Felzárkóztató (SNI, BTM)

 

Ebédszünet

 

 

 

 

10.

15.15-16.00

 

 

OKÉ

 

 

 

 

 

                                                                                        B hét

Tanóra

CSÜTÖRTÖK

PÉNTEK

 

Csengetés

1/9.

2/10.

3/11.

Ált. isk. 

KSZ/11.

1/9.

2/10.

3/11.

KSZ/11.

0.

6.00-7.00

Tanműhely 6.00-14.00

(7 tanóra)

Tanműhely 6.00-14.00

(7 tanóra)

Tanműhely 6.00-14.00

(7 tanóra)

 

 

Tanműhely 6.00-14:00

(7 tanóra)

Tanműhely 6.00-14.00

(7 tanóra)

Tanműhely 6.00-14.00

(7 tanóra)

Tanműhely 6.00-14.00

(7 tanóra)

1.

7.15-8.00

 

Anyagismeret

2.

8.10-8.55

Kézműves

Technológia

3.

9.05-9.50

Kézműves

Technológia

4.

10.00-10.45

 

Művészettörténet

5.

10.55-11.40

 

Művészettörténet

6.

11.50-12.35

 

Vállalkozás

7.

12.45-13.30

 

Angol

8.

13.40-14.20

Ebédszünet

Ebédszünet

Ebédszünet

 

Angol

Ebédszünet

Ebédszünet

Ebédszünet

Ebédszünet

9.

14.30-15.15

Felzárkóztató (SNI, BTM/ Matek)

 

Ebédszünet

 

 

 

 

10.

15.15-16.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CSENGETÉSI REND az elméleti oktatási napokon

Elméleti oktatás

1. tanóra 7.15-8.00
szünet 8.00-8.10
2. tanóra 8.10-8.55
szünet 8.55-9.05
3. tanóra 9.05-9.50
szünet 9.50-10.00
4. tanóra 10.00-10.45
szünet 10.45-10.55
5. tanóra 10.55-11.40
szünet 11.40-11.50
6. tanóra 11.50-12.35
szünet 12.35-12.45
7. tanóra 12.45-13.30
szünet 13.30-13.40
8. óra 13.40-14.20

MUNKAREND a Herendi Porcelánmanufaktúra Zrt. gyakorlati képzési helyein folyó gyakorlati oktatási napokon

Gyakorlati oktatás

1.-2. tanóra 6.00-7.30
szünet 7.30-8.00
2.-3. tanóra 8.00-10.30
szünet 10.30-10.40
4.-5. tanóra 10.40-12.30
szünet 12.30-12.40
6.-7. tanóra 12.40-14.00