Volt évfolyamok, osztályok

Az Iskolánkban végzett nappali tagozatos tanulók névsora 2001-től szakmánként.

2016 Osztályfőnök: Szaller Andrea
Porcelánfestő: Fischer Virág, Gáspár Dóra, Kalmár Viktória, Király István, Koller Noémi, Városi Kitti
 
Kerámia- és porcelántárgykészítő: Dencs Diána, Horváth Alexandra, Tóth Márk
 
2015 Osztályfőnök:Kecskeméti Dominika
Porcelánfestő: Antal Stefánia, Gfellner Kitti, Takács Szilvia, Brasch Zsuzsanna, Bollók Vivien, Rozsos Regina Martina, Soós Laura Bettina
Porcelánkészítő: Dobos Viktória
Kerámia- és porcelántárgykészítő: Marlok Katalin
 
2014 Osztályfőnök: Bodáné Kecskeméti Dominika
Porcelánfestő: Adler Zsuzsanna, Lukács Klaudia, Rotter Edit, Sponga Vivien, Szikra Zsuzsanna, Sztojka Renáta
Porcelánkészítő: Fata Krisztián, Papp Izabella
Gipszmintakészítő: Kopnyik Benjamin
 
2013 Osztályfőnök: Bodáné Kecskeméti Dominika
Porcelánfestő: Balogh Edina, Giczi Brigitta, Palkovics Anita, Rádóczi Anna, Savanyú Judit, Szabó Petra, Veiszmajer Adrienn
 
2012 Osztályfőnök: Bodáné Kecskeméti Dominika, Csótai Csilla
Porcelánfestő: Csenki Vivien, Horváth Tamara Mária, Kiss Beáta, Simon Renáta
 
2011 Osztályfőnök: Szomi Krisztina, Bodáné Kecskeméti Dominika, Csótai Csilla
Porcelánfestő: Babucsik Anita, Pádár László, Takács Kata
 
2010 Osztályfőnök: Szomi Krisztina, Bodáné Kecskeméti Dominika
Porcelánfestő: Horváth Kitti, Lémon Edina, Nagy Levente, Sumpfhauser Kinga, Szabó Péter
 
2009 Osztályfőnök: Szomi Krisztina
Porcelánfestő: Ágh Csilla, Hajdu Valéria, Magyarósi Zoltán Márton, Király Ráhel Tamara (Maros Tamara Ráhel)
 
2008 Osztályfőnök: Tanai Tamásné, Szomi Krisztina
Porcelánfestő: Borovszki Barbara, Holczbauer Attila, Kalocsa Nikolett, Kálózi Orsolya, Korom Klaudia, Kránicz Ágnes, Preboj Viktória, Pribelszki Katalin
 
2007 Osztályfőnök: Tanai Tamásné, Szomi Krisztina
Porcelánfestő: Beutlschmidt Zoltán, Burics Tamás, Kaszás Kornél, Kefei Tamás, Kolcsár Áron, Mód Máté, Preszter Norbert, Somogyi Eszter, Sugár Zsolt
Porcelánkészítő: Etlinger Csilla Noémi, Nyári Éva, Tóth Anna
 
2006 Osztályfőnök: Horváth Teréz, Tanai Tamásné, Szomi Krisztina
Porcelánfestő: Epinger Tímea, Horváth András, Schmidtau Krisztina, Tóth Ádám, Török Melinda, Varga Hajnalka, Varga Tímea
Porcelánkészítő: Lencsés Katalin, Talabér Zsuzsanna
 
2005 Osztályfőnök: Horváth Teréz, Tanai Tamásné
Porcelánfestő: Bozzay Ildikó, Czafik András, Dávid Tímea, Eszlinger Melinda, Horváth Edit, Ránkli Annamária, Simon Renáta, Somogyi Réka
Porcelánkészítő: Huszti Viktória, István Csilla, Kovács Attila Endre
Gipszmintakészítő: Meinczinger Róbert, Tóth Péter
 
2004 Osztályfőnök: Horváth Teréz
Porcelánfestő: Alföldi Zsuzsanna, Csizmadi Mária, Hole Tímea, Horváth István, Hujber Ágnes, Navratyil János, Ozsváth Gergely, Pető Judit, Ránkli Hajnalka, Szájli Ildikó, Szőke Ildikó
Porcelánkészítő: Eisenbart Enikő, Keller Kinga, Somkuti Andrea
Gipszmintakészítő: László Tibor, Orsolya Péter
 
2003 Osztályfőnök: Horváth Teréz
Porcelánfestő: Baticz Bernadett, Horváth Andrea, Mészáros Éva, Plank Csaba, Prépost Ágnes, Szabó Tamás László, Takács Tünde
Porcelánkészítő: Plank Zsolt
Gipszmintakészítő: Nyitrai Gergely Tamás, Varga Tibor Lajos
 
2002 Osztályfőnök: Horváth Teréz
Porcelánfestő: Erdély Beáta, Horváth Veronika Éva, Horváth Zsófia, Molnár Gabriella, Schindler Krisztina
Gipszmintakészítő: Deli Sándor József
 
2001 Osztályfőnök: Horváth Teréz
Porcelánfestő: Cziráky Dóra, Gaschler Iván, Keczer Attila, Németh József, Ottlecz Boglárka, Rauch Zsolt, Szabó Viktor
Porcelánkészítő: Belloni Andrea, Illés Angéla
Gipszmintakészítő: Lennert Sándor