Megyei pályaválasztási rendezvény - 2023. október

Megyei pályaválasztási rendezvény - 2023. október

2023. október 13.

2023. 10. 10-én a fiatalok pályaválasztását segítő, a szakmai oktatásunkat népszerűsítő rendezvényen voltunk a Veszprém Vármegyei Kereskedelmi és Iparkamara szervezésében az Acticity Kulturális Központban. A rendezvény látogatottsága kimagasló volt. A délelőtti és kora délutáni idősávokban Veszprém vármegye 37 általános iskolájából több mint ezer nyolcadik osztályos diák tájékozódhatott a továbbtanulás, szakmatanulás lehetőségeiről. Az iskolaidőt követően, a délutáni időszakban 700 szülő és gyerek látogatott a programra. A standunkon folyamatosan váltották egymást a fiatalok, akik egy kis betekintést kaptak a porcelánfestés és a porcelánkészítés rejtelmeibe. Bízunk benne, hogy részvételünk segítséget nyújtott a diákoknak és szüleiknek képzési kínálatunk népszerűsítésében!

További hírek